Pozvánka na triatlon – Aluminium Man 2017

Bohdalínský Aluminium Man 2017

amatérský triatlonový závod pořádaný Bohdalínskou Ligou  – Teplokrevných Otužilců (BOLI-TO)

Termín: 9.9.2017

Místo: Bohdalín  – tenisový kurt, pro parkování aut využijte POUZE plochu před kulturním domem

Prezence: 7:45 – 8:30

Startovné: dle skutečných nákladů a počtu závodníků 🙂

S sebou: Věci na plavání, kolo a běh. Doporučujeme nabitý mobilní telefon.

Kategorie: Muži a ženy (pouze závodníci starší 18 let), teamy (min. 3 závodníci)

Bezpečnost: Upozorňujeme, že akce se koná za plného dopravního provozu! Závodníci jsou povinni dodržovat pravidla silničního provozu. Vyžadujeme účast v cyklistické helmě od všech závodníků na cyklistické části.

Průběh triatlonu:

Přihláška na triatlon: Přihlášku ve tvaru Jméno Příjmení; Email; Datum narození (např. Jan Novák; jannovak@seznamek.cz; 1.1.1999) zašli na adresu triatlonbohdalin@gmail.com nejpozději do 6.9.2017. Počet závodníků je omezen!

Před závodem: Nejprve proběhne prezence (7:45-8:30) na tenisovém kurtu, označení startovními čísly, společné focení. Poté přesun v plaveckém a s kolem k rybníku Fýfar. Cca 8:45-9:00 rozplavba.

Závod:

  1. Plavání: Start v 9:00 obě kategorie zároveň. Plave se ve směru hodinových ručiček okolo bójky na protilehlé straně rybníka, cca 200m.
  2. Kolo: Cyklistická část vede převážně po lesních a polních cestách muži 20 km, ženy 10 km – viz odkaz níže. Cyklistická část končí na tenisovém kurtu. Dodržuj pravidla silničního provozu a v případě křížení trasy se silnící 2. či 3. třídy vždy zastav a důkladně se rozhlédni.

muži – https://mapy.cz/s/20Kk5

ženy – https://mapy.cz/s/20Kml

  1. Běh: Běžecká část měří cca 6 km a vede také po polních a lesních cestách – viz odkaz níže. Při křížení železniční trati a silnice dbej zvýšené opatrnosti, akce se koná za plného dopravního provozu!

https://mapy.cz/s/1YN5Q

Po závodě: Vyhlášení výsledků, předání medailí jednotlivcům a poháru v teamové kategorii.

Občerstvení: Na trati pouze vlastní, na kurtu bude možné zakoupit pivo a asi i něco na grilu k snědku. Pitná voda zdarma.

Případné dotazy piš na triatlonbohdalin@gmail.com

Sportu zdar – triatlonu zvláště!