Pelhřimovská liga v PS 30.5.2015

Opět po roce členky a členové našeho sboru dobrovolných hasičů pořádali jeden ze závodů Pelhřimovské hasičské ligy v požárním sportu. Na závodiště u Hůrkova rybníka se sjelo 23 družstev mužů a 5 družstev žen. Ze začátku pršelo, ale i přesto naše družstvo mužů časem 18,36 vyhrálo. Na druhém místě skončil Český Rudolec s časem 28,94 a třetí Střížov 19,33.

V kategorii žen nejlépe obstálo družstvo A z Kamenice nad Lipou časem 18,39. Druhé skončily holky ze Zajíčkova časem 23,20 a třetí Zdešov 24,41. Na závěr se předvedli veteráni z Bohdalína s motorovou stříkačkou PS 16 od firmy Smekal – rok výroby 1942. Útok úspěšně dokončili a na výsledném čase veteránům rozhodně nezáleželo. Na celé akci byla poměrně hojná účast občanů místních i z okolí.

Fotky z akce naleznete ve fotogalerii.

                                                                              starosta obce